- Školenia - Penzion a apartmány Limba***

Školenia

Školenia - Penzion a apartmány Limba***

Penzión LIMBA / Apartmány LIMBA*** ponúkajú aj konferenčné služby. K dispozícii je štýlová konferenčná miestnosť, ktorej súčasťou je terasa pre chvíľky odpočinku počas školenia s výhľadom na okolitú prírodu a nachádza sa bezprostredne nad riečkou Demänovkou. Konferenčná miestnosť disponuje moderným vybavením, vhodná pre školenia, firemné stretnutia, konferencie, a pod.

 

imgp6913-konferencie_160

 

 

Kapacita konferenčnej miestnosti je 45 osôb v závislosti od sedenia, ( 30 osôb školské, 45 osôb kino sedenie). V priestoroch Penziónu Limba je možné pripraviť 2 ďalšie zasadačky pre 10 osôb, v priestoroch Apartmánov Limba salónik pre 6 osôb. 

Súčasťou vybavenia je dataprojektor s veľkoplošným plátnom, TV, DVD prehrávač, videorekordér, CD prehrávač, flipchart a wifi pripojenie na internet.

 

Penzión Limba funguje ako penzión s raňajkami, počas školenia však vieme zabezpečiť kompletný stravovací servis. Ostatné služby pripravíme a zabezpečíme na požiadanie.

 

imgp6912-konferencie_160

 

 

Penzión Limba sa nachádza na začiatku Demänovskej Doliny, ktorá ponúka množstvo príležitostí na aktívny odpočinok. Najväčšou výhodou je možnosť skĺbiť školenie, či pracovné stretnutie s aktívnym oddychom v rámci jedného dňa, keďže do 2 km sa v blízkosti nachádza Demänovská jaskyňa, bobová dráha, náučné chodníky pre pešiu turistiku, v zime je len 7 km vzdialená nástupná stanica lyžiarskeho rezortu Jasná.

 

imgp6909-konferencie_160