- Penzión Limba***- Demänovská dolina

Ubytovanie

Penzión Limba***- Demänovská dolina

Služby penziónu LIMBA***:


- šípky, stolný tenis
- informácie a zabezpečenie všetkých atrakcií
- Zmenáreň
- internet (wifi)
- predaj suvenírov na recepcii

- denný bar "Paliho kapurková"
- pranie prádla pre obchodných cestujúcich
- AQUA /CYKLO a SKI bus počas sezóny denne zdarma
- cenník SKIPASSu

 

Ubytovanie v Jasnej - penzión Limba Nízke Tatry:

Penzión Limba*** sa nachádza v prekrásnom prostredí areálu Jasná Nízke Tatry pri vstupe do Demänovskej doliny. Je to ideálne miesto pre lyžovačku, vysokohorskú turistiku, kúpanie, rodinnú dovolenku s malými deťmi. Pre dospelých ponúkame možnosť prípravy jedla na troch vonkajších griloch. Mame pre Vás aj krásny novy altánok.

altanok

Svojim hosťom ponúka penzión ubytovanie v dvoj - alebo trojposteľových izbách (Comfort a Standart) s vlastným sociálnym zariadením, sprchou, pripojením na internet a satelitnou televíziou.
Izby sú rôznej veľkosti, sú účelne a útulne zariadené a ponúkajú dostatok súkromia a pokoja. Izby sú orientované k ceste s výhľadom na les.
Nakoľko je penzión Limba*** zariadením, kde vládne rodinná atmosféra, detský zákazník je u nás vítaný. Pre rodiny s deťmi máme k dispozícii tzv. rodinné izby. Každá má svoje sociálne zariadenie, sprchu, WC, rádio a TV. Jedna z izieb je vybavená manželským lôžkom pre rodičov a druhá má 2 oddelené lôžka pre deti. Medzi izbami sa nachádzajú prepojovacie dvere.

Izby sú umiestnené v dvoch samostatných dvojposchodových domoch s raňajkovou jedálňou s krbom a malým denným barom s letnou terasou.
Pre maličké deti je k dispozícii bezplatne detská postieľka a stolička do jedálne.Deťom je prispôsobené aj okolie penziónu. Nájdu tu preliezky, pieskovisko, hojdačky, detský kútik s hračkami, či tiché horské prostredie pre popoludňajší spánok na čerstvom vzduchu.
Tí starší si môžu zahrať stolný tenis, basketbal, bedminton.

 

Ponúkame raňajky formou bohatého švédskeho stola.

K penziónu patria dve bezplatné uzamykateľné parkoviská.

 

Celoročná prevádzka.